Poznajcie OFPHH Band

SŁAWOMIR DZIEDZIC

slawekdziedzicPerkusista, muzyk sesyjny.Pochodzi z Tarnowskich Gór, gdzie zaczynał swoją przygodę muzyczną i skończył Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia.
Następnie uczył się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Obecnie student Instytutu Jazzu w Rzeszowie. Na codzień mieszka w Krakowie, gdzie pracuje w Ogólnopolskiej Szkole Muzycznej – DrumHouse oraz prowadzi aktywne życie muzyczne. Przez lata zbierał doświadczenie jeżdżąc na festiwale/warsztaty czerpiąc wiedzę od takich muzyków jak: Chris Coleman, Simon Phillips (TOTO), Tony Royster Jr. (Jay-Z), Thomas Lang, Benny Greb, Xantone Blacq, Cezary Konrad. W 2015 roku dostał stypendium z rąk Michała Urbaniaka na festiwalu muzycznym UrbanatorDays. Współpracuje czynnie z wieloma artystami sceny polskiej i zagranicznej.

MIŁOSZ BAZARNIK

milosz-bazarnik

Pianista, kompozytor, aranżer; student Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Kompozycji i Aranżacji, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Muzykologia. Nauczyciel w Centrum Edukacyjno-Artystycznym „Fabryka Talentów” w Jaworznie.

MARCIN RĄCZKA

marcinraczka

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, w klasie gitary.
Instrumentalista i wieloletni działacz śląskiej sceny bluesowej i jazzowej.
Współpracuje z wieloma zespołami, orkiestrami i kabaretami, takimi jak m.in. PentaJam, Kabaret Derkacz, czy Big Band Akademii Muzycznej w Katowicach.  Pedagog, uhonorowany wieloma nagrodami. Mial przyjemność pojawić się na scenie z artystami takimi jak:
Stanisław Soyka, Zbigniew Wodecki, Golec uOrkiestra, Marek Torzewski, Włodzimierz Korcz, czy Alicja Majewska.

BOGUMIŁ EKSNER

bogumileksner

Basista, student jazzu i muzyki estradowej w Nysie. Bierze czynny udział w warsztatach muzycznych na terenie całej Polski; szkoląc się pod okiem najlepszych.
Laureat licznych festiwali. Instrumentalista m.in. na Krajowym Fesiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Polsat Superhit Festiwal,
Prudnik Jazz Festiwal.

ZBIGNIEW SZWAJDYCH

zbyszekszwajdych

Trębacz, kompozytor, aranżer, pedagog.
Jako młody adept wziął udział w międzynarodowym projekcie muzycznym CEI Youth Orchestra.
Z biegiem lat swoje doświadczenie pogłębiał na wielu płaszczyznach muzycznych wraz z: Kraków Street Band, MROZU, Rozbójnik Alibaba,
Symphonica, Hatbreakers, Patrick the Pan, Rootzmans, Joanna Słowińska, Cheap Tabacco, Nu Clepage, Big Band Małopolski, Big Band Dobczyce,
Pancakes, Twoje Niebo, SMKKPM, Natalia Kwiatkowska Hair Band. Występował z TOMMY Caggiani Therion Project, Lorą Szafran, Stanisławem Soyką,
Krystyną Prońko, Kubą Badachem, Januszem Szromem, Ewą Urygą, Pawłem Kaczmarczykiem, Rosario Giulianim. Obecnie jest członkiem zespołów:
Stanisław Słowiński Quintet (Grand Prix Jazz Juniors 2015), FOURS collective, Vladimirska.

JAROSŁAW KACZMARCZYK

jarekkaczmarczyk

Klarnecista, saksofonista. Swoją przygodę rozpoczął od gry na klarnecie w Krakowskich szkołach muzycznych I i II stopnia. Aktualnie student Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Katowicach na kierunkach klasycznym i jazzowym. Człowiek utożsamiający się z wieloma stylami muzycznymi zaczynając od folku i muzyki klasycznej kończąc na reggae, funk, jazz. Oprócz orkiestr symfonicznych i filmowych udziela się w Krakowskich klubach jazzowych takich jak Harris Piano Jazz Bar czy Jazz Club u Muniaka. Laureat Krakowskiego Konkursu Improwizach, Baszta Jazz Festival jak i innych konkursów klasycznych zespołowych i solowych.

Podziel się

Komentarze są wyłączone.